Trzypłomieniowy spot Svantje – nowoczesne wcielenie drewna

Cenisz sobie ponadczasową elegancję i stylowy minimalizm? Jeśli szukasz prostego oświetlenia, które posłuży Ci przez lata, nowoczesny spot trzypłomieniowy Svantje z pewnością przypadnie Ci do gustu. Spot z trzema reflektorami możesz wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu w domu lub biurze, zgodnie z Twoim własnym pomysłem aranżacyjnym.

Nowoczesny spot wykonany został z drewna w kolorze orzecha, z wykończeniem z metalu w białym kolorze (klosze reflektorów). Trzy ruchome reflektory pozwalają na ukierunkowanie źródeł światła zgodnie z Twoimi preferencjami. Spot ma 49 cm długości, dzięki czemu sprawdzi się zwłaszcza jako oświetlenie boczne i dodatkowe w małych i średnich pomieszczeniach.

Poznaj kolekcję spotów Svantje dostępną w ofercie Black Red White online! W serii znajdują się spoty jedno-, dwu-, trzy i czteropłomieniowe z drewna dębowego, brzozowego oraz w kolorze orzecha. Wybierz spot pasujący do Twojego wnętrza lub połącz kilka, aby stworzyć unikalną aranżację świetlną w Twoim domu. Wszystkie spoty Svantje objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 49 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.85 kg
Do pobrania