Trzypłomieniowy spot Svantje – w odcieniu jasnego drewna

Szukasz oświetlenia, które łączy klasykę z nowoczesnością? Ponadczasowy urok drewna, najwyższa jakość wykonania i minimalistyczna prostota to cechy, za które pokochasz spot Svantje. Trzypłomieniowe oświetlenie sprawdzi się w dowolnym pomieszczeniu – od sypialni, przez przedpokój, aż po salon.

Uniwersalny spot wykonany został z jasnego drewna brzozowego. Posiada wykończenie z metalu w białym kolorze (klosze reflektorów). Trzy ruchome reflektory pozwalają na ukierunkowanie źródeł światła według Twoich potrzeb. Spot ma 49 cm długości, dzięki czemu sprawdzi się zwłaszcza jako punktowe doświetlenie małych i średnich pomieszczeń.

Szukasz innego rozmiaru lub odcienia? W dostępnej na BRW online serii spotów Svantje znajdziesz nowoczesne i stylowe spoty z różną liczbą źródeł światła (od jednego do czterech) oraz w różnych odcieniach drewna. Wybierz idealny spot do swojego wnętrza lub dopasuj kilka z nich, by stworzyć unikalną kompozycję. Wszystkie lampy z naszej oferty objęte są 24- miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 49 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.85 kg
Do pobrania