Spot Townshed – tam, gdzie go potrzebujesz

Przy łóżku, obok biurka w gabinecie, nad ulubionym fotelem – uniwersalny kinkiet Townshed sprawdzi się w każdym z tych miejsc i w wielu innych. Niewielki, stylowy reflektorek to dobra opcja na doświetlenie miejsc, które tego wymagają przy jednoczesnych zachowaniu ich eleganckiego wyglądu. Ten produkt pasuje po prostu wszędzie.

Biała lampka z drewnianą podstawą ma jedno źródło światła sprawdzi się śpiewająco jako dodatkowy punkt świetlny, tym bardziej, że źródło może mieć maksymalną moc 60W. W oprawce sprawdzi się każda żarówka z klasycznym gwintem E27. Jeśli często przesiadujesz z książką lub spędzasz czas przy biurku, wybierz opcję energooszczędną. Rachunek za prąd nie będzie dzięki temu wysoki.

W prostocie siła – spot doświetlający Townshed to klasyczny, prosty kształt i biała, solidna oprawa. Nie ma miejsca, w którym nie byłoby to dobre rozwiązanie. Sprawdzi się nawet w biurze czy pokoju młodzieżowym – na pewno przypadnie do gustu nastolatkowi. Producent zapewnia 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Szerokość 5 cm
Wysokość 16,5 cm
Waga 0.325 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo