Step do ćwiczeń Tiguar, śliwka – bezpieczeństwo i efektywność podczas treningu

Ćwiczenia na stepie to nie tylko skuteczny sposób na poprawę formy, ale także doskonały sposób na wzmocnienie mięśni nóg i pośladków. Regularne treningi na stepie Tiguar przyczynią się do zwiększenia siły i wytrzymałości tych partii ciała. Sprzęt możesz używać zarówno do ćwiczeń w domu, na siłowni, jak i podczas rehabilitacji.

 

Oprócz korzyści dla ciała trening na stepie dostarcza mnóstwo radości i pozytywnej energii. Wykonywanie dynamicznych i rytmicznych ruchów to świetna forma aktywności, która pozwala na odprężenie się i pozbycie stresu.

 

Dzięki stabilności i wszechstronności step jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało. Elastyczność stepu chroni Twoje stawy i kręgosłup oraz gwarantuje odpowiedni komfort podczas treningu. Powierzchnia stepu jest antypoślizgowa i antyalergiczna, co jest szczególnie istotne podczas intensywnych sesji treningowych. Stopa idealnie trzyma się maty, pozwalając maksymalnie skupić się na wykonywaniu choreografii.

 

Step Tiguar stanie się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem na drodze do osiągnięcia założonych celów. Wzmacniaj swoje ciało oraz poprawiaj wydolność, używając najwyższej jakości sprzętu. Tylko on zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo podczas treningu.

 

Możliwość dokupienia podkładki, umożliwiającej podwyższenie step Tiguar o dwa poziomy – 20 cm i 24 cm

 

Wymiary produktu:

 

●     długość: 98 cm

●     szerokość: 42 cm

●     wysokość: 15 cm

Wymiary
Długość 98 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 15 cm
Waga 7 kg
Do pobrania