Stół Damar II – usiądź i odpocznij

Poszukujesz do swojego mieszkania stołu o nieformalnym, “domowym” charakterze? Koniecznie zwróć uwagę na stół Damar II. Mebel świetnie sprawdzi się jako miejsce wspólnego odpoczynku przy popołudniowej kawie i deserze. Możesz też urządzić nim biurową jadalnię, która z reguły jest mniej oficjalnym pomieszczeniem w pracy.

Ten nowoczesny stół w kremowym kolorze ze szklanym blatem będzie pasował również do kawiarni. Mebel posiada blat ze szkła hartowanego (wzmacnianego), przez które prześwituje ozdobna grafika. Stół posiada stelaż i nogi wykonane z chromowanego metalu, podbite gumowymi podkładkami, które zabezpieczają mebel przed przesuwaniem się.

Wraz z różnokolorowymi akcesoriami kuchennymi i krzesłami stworzy we wnętrzu interesujący kontrast. Sprawdzi się też w połączeniu z innymi bardziej stonowanymi, podstawowymi kolorami. Przy stole może zasiąść jednocześnie sześć osób. Nierozkładany kremowy stół ma wysokość 75 cm, szerokość 60 cm i długość 100 cm. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu.


Cechy szczególne mebla:
• Słół nierozkładany do jadalni i salonu
• Blat szkło hartowane
• Podstawa stołu metalowa,chromowana
• Stół do samodzielnego montażu
Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 75 cm
Waga 26 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble