Stół FANO - design wkracza do jadalni

Czas odmienić wyobrażenie o jadalni i wprowadzić do niej stylowe zmiany. Jeśli lubisz eksperymenty i cenisz styl nowoczesny pełen nieoczywistych kształtów, wybierz meble, które najlepiej zilustrują Twoje upodobania. Idealnie odnajdzie się w tej roli stół FANO. Co czyni go tak interesującym?

Przede wszystkim niezwykle oryginalny projekt z designerską bazą zamiast klasycznych czterech nóg. Wyprodukowano ją z lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF i osadzono na stabilnej podstawie ze szczotkowanej stali. Na tej nowoczesnej konstrukcji spoczywa duży blat o regulowanej wielkości. Środkową część można łatwo zamontować lub złożyć. Wykonanie z wysokiej jakości płyty MDF poddanej lakierowaniu zapewnia trwałość, odporność i piękny wygląd. Połyskujące na srebrno elementy podstawy oraz boki blatu dają niezwykle elegancki, nowoczesny efekt.

Biały stół FANO stanowi piękną dekorację całego pomieszczenia. Jego jasna, połyskująca powierzchnia optycznie rozświetla wnętrze. Sprawdzi się w jadalniach oraz pokojach dziennych urządzonych w niemal każdym stylu, a zwłaszcza tych nowoczesnych i minimalistycznych. Dzięki możliwości regulacji wielkości z łatwością pomieści domowników oraz gości. Wymiary: długość: 140 cm (do 200 cm po rozłożeniu), szerokość: 90 cm, wysokość: 77 cm. Rodzaj blatu: płyta MDF. Kształt blatu: prostokątny.


Cechy szczególne mebla:
• Stół do nowoczesnych wnętrz.
• Podstawa z lakierowanego MDF i stali szczotkowanej.
• Blat rozkładany,wykonany z płyty MDF w kolorze białym.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 140-200 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 77 cm
Waga 46 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble