Stół Vario Fusion – sposób na wizualną lekkość aranżacji

Nie lubisz przytłaczających aranżacji, upchanych na siłę mebli i okazałych monumentów? Jeżeli cenisz lekkie, przestronne aranżacje, to mamy propozycję dla Ciebie! Stół Vario Fusion stanowi połączenie stylu i funkcjonalności. Będzie użyteczny podczas podawania posiłków, pracy oraz spotkań z bliskimi.

Stół do jadalni i biura ustaw w samym sercu pomieszczenia, aby móc się cieszyć jego walorami. Zachwyci Cię przede wszystkim blat fornirowany, który oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Do wyboru masz 4 wersje kolorystyczne: orzech Columbia (tutaj), dąb czarny, dąb bielony i dąb naturalny. Stół osadzono na metalowych, skośnych nogach w kolorze czarnym. Mimo doboru materiału, mebel nabiera wizualnej lekkości.

Stół o wymiarach 140x90 cm sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni. Chcesz rozbudować jego możliwości? Spod blatu wyciągnij wkładkę przedłużającą o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 190 cm, przy którym może usiąść do 8 osób.

Jakie krzesła dobrac do stołu Vario Fusion? Każde! Od klasycznych, przez proste-skandynawskie, aż po modern. Sprawdź te w ofercie brw.pl, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. To za ich pomocą nadasz ostatecznego charakteru wnętrzu.

Wymiary
Długość 140-190 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 52.5 kg
Do pobrania