Stół Vario Fusion – serce Twojej kuchni

Chcesz mieć stylową czy funkcjonalną kuchnię? Trudny wybór. Ale czy konieczny? NIE! Stół Vario Fusion stanowi równowagę stylu i praktycznych możliwości. Został stworzony z myślą o kuchni, ale sprawdzi się również w jadalni. Jego prosta, ponadczasowa konstrukcja oraz laminowany blat z powodzeniem na dobre zagości we wnętrzu.

Zachwycający blat laminowany jest odporny na uszkodzenia, częste mycie i odparzenia od gorących kubków i talerzy. Nie mniej polecamy zastosowanie uniwersalnych podkładek. Do wyboru masz 2 wersje kolorystyczne: metal slate lub chromix biały. Gdy wybierzesz blat, przed Tobą wybór wariantu nóg: skośne, trapez, prostokąt? Wykonane z metalu nadają mu industrialnego charakteru.

Stół o wymiarach 140x90 cm możesz przedłużyć wkładką o szerokości 50 cm (wkładka ukryta pod blatem). W ten sposób zyskasz blat o długości 190 cm, przy którym może usiąść do 8 osób.

Zastanawiasz się z czym połączyć stół Vario Fusion? W ofercie brw.pl znajdziesz wiele krzeseł, które możesz do niego dopasować, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. Wszystko zależy od efektu, który chcesz stworzyć.