Stół Vario Modern - do zadań specjalnych

Urządzasz mieszkanie w nowoczesnym stylu i nie możesz znaleźć odpowiedniego stołu? A może poszukujesz mebli do sali konferencyjnej w biurze? Jesteś w dobrym miejscu! Funkcjonalny stół Variobędzie strzałem w dziesiątkę. Imponujący blat, stabilne, metalowe nogi i minimalistyczne wykończenie będą pasowały do Twojego wnętrza.

Nowoczesny stół Vario to uniwersalna propozycja dla wielu wnętrz. Duży blat o długości 160 cm pomieści całą rodzinę. Jeśli jednak to za mało, w każdej chwili możesz powiększyć powierzchnię blatu: dwie dostawki dołączone do zestawu o łącznej długości 80 centymetrów uratują sytuację, gdy pojawią się dodatkowi, niezapowiedziani goście. Metalowe, proste nogi wykonane z metalu w kolorze czarnym z matowym wykończeniem są stabilne i trwałe - każdy posiłek czy biznesowe spotkanie przebiegną bez zakłóceń.

Dopasuj stół z dostawkami Vario do swojego wnętrza. Mebel jest dostępny w trzech kolorach: biały alpejski, dąb sonoma i dąb naturalny (fornir). Biel doskonale sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach, a odcienie drewna subtelnie ocieplą nowoczesny wystrój. Wybierz stół Vario i zaplanuj spotkanie z bliskimi już dziś.

Wymiary
Waga 46 kg
Do pobrania