Stół Vario - dla dużej rodziny i wielu przyjaciół

Uwielbiasz urządzać spotkania dla całej rodziny? Często organizujesz imprezy dla znajomych? A może sala konferencyjna w Twoim biurze wymaga stołu, który pomieści wszystkich współpracowników? Wybierz duży stół do jadalni Vario Modern. Funkcjonalny i praktyczny; prosty w aranżacji i efektowny - taki właśnie jest ten mebel. Koniecznie musisz poznać go bliżej.

Ten nowoczesny stół to naprawdę spory mebel, przy którym znajdzie się miejsce dla każdego. Blat ma długość 160 cm, ale dwie dostawki dołączone do zestawu (każda o długości 40 cm) pozwalają na szybkie zwiększenie jego powierzchni. Stół jest przy tym bardzo stabilny - czarne, metalowe nogi w kolorze czarnym o matowym wykończeniu dodają mu charakteru.

Stół do jadalni Vario jest funkcjonalny i ponadczasowy. Jego minimalistyczna forma pasuje niemal do każdego wnętrza. Czy to mebel nudny? Absolutnie, nie! Charakteru dodaje mu trapezowy kształt nóg. Mebel jest dostępny w trzech kolorach: biały alpejski, dąb sonoma i dąb naturalny. Który z nich wybierzesz do swojego wnętrza?

Wymiary
Długość 160-240 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 46.3 kg
Do pobrania