Stół 160 cm Flow – prostota i elegancja w nowoczesnym wydaniu

Stół 160 cm Flow to propozycja do kuchni, jadalni, salonu, a także punktów gastronomicznych. Jest prosty i stabilny, jego design pasuje do bardzo wielu aranżacji. Można wstawić go do wnętrza w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim, klasycznym czy nawet rustykalnym. Łatwo dopasować do niego krzesła, ponieważ zarówno drewniane, jak i te z elementami metalowymi będą doskonale się z nim komponować. Stół 160 cm Flow to mebel, przy którym z przyjemnością zjesz wspólne śniadanie z rodziną w przytulnej, słonecznej jadalni.

Stół 160 cm Flow jest zrobiony z drewna akacjowego, MDF i metalu. Ma ciekawy stelaż, w którym połączone są nogi, a przez środek biegnie dodatkowy element metalowy. Prostokątny blat ma drewniany wzór, który będzie pięknie ocieplał kuchenne pomieszczenie. Kolory stołu to piaskowy i czarny. Jego wymiary wynoszą: 160 × 90 × 76 cm.

Ten stół pasuje do innych mebli z kolekcji, a także drewnianych krzeseł i podłóg. Ma ciekawą fakturę, można więc pozostawić go bez ozdób, ale na pewno sprawdzi się ze stylowym wazonem i kwiatową kompozycją.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 59 kg
Do pobrania