Stół Vario Fusion - zachwyca prostotą

Jesteś osobą gościnną i z radością witasz w progu swoich bliskich? Na pewno przyda Ci się w mieszkaniu miejsce, w którym będziecie mogli spokojnie porozmawiać. Takie wydzieli stół Vario Fusion, przy którym możecie toczyć prywatne rozmowy w zaciszu jadalni i salonu lub dyskusje biznesowe, gdy ustawisz go w salo konferencyjnej.

Blat fornirowany odzwierciedla piękno naturalnego usłojenia drewna, czym zachwyci każdego, kto przy nim usiądzie. Jeżeli szukasz stołu w ciemnym wybarwieniu, to  polecamy wersję w kolorze orzech Columbia. Do wyboru masz także 3 inne warianty kolorystyczne: dąb bielony, dąb naturalny i dąb czarny. Zestawione z nim metalowe, czarne nogi w kształcie prostokąta nadają mu industrialnego charakteru.

Potrzebujesz dużego stołu? Stół o wymiarach 160x90 cm możesz przedłużyć wkładką o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 210 cm, przy którym może usiąść do 10 osób. Wkładka przechowywana jest pod blatem.

Uniwersalny stylistycznie stół Vario Fusion możesz zestawić z wieloma różnorodnymi krzesłami. W ofercie brw.pl znajdziesz zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. Wybierz odpowiednie krzesło i zaaranżuj wymarzoną przestrzeń.
Wymiary
Długość 160-210 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 53.3 kg
Do pobrania