Stół Vario Fusion – trapezowa podstawa

Urządzając jadalnię lub przestrzeń biurową nie może zabraknąć w nich dużego, przestronnego stołu, przy którym każdy znajdzie swoje miejsce. Duży stół Vario Fusion zachwyci swoją nowoczesną, a jednak prostą formą, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz go w każde wnętrze.

Takim stołem warto się pochwalić i ustawić go w centralnym punkcie pomieszczenie. Dlaczego? Wykorzystano w nim blat fornirowany, który oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Do wyboru masz 4 warianty kolorystyczne: dąb naturalny (tutaj), dąb bielony, dąb czarny i orzech Columbia. Aby zapewnić stabilność osadziliśmy blat na trapezowych, metalowych nogach w kolorze czarnym, które nadają całości nieco loftowego, modernistycznego charakteru.

Stół o wymiarach 160x90 cm możesz rozbudować wyjmując spod blatu wkładkę o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 210 cm, przy którym może usiąść do 10 osób.

Prosta stylistyka stołu Vario Fusion zapewnia łatwy dobór krzeseł. W ofercie brw.pl znajdziesz wiele krzeseł, które będą współgrały z nim, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. Wszystko zależy od efektu, który chcesz stworzyć.

Wymiary
Długość 160-210 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 53.6 kg
Do pobrania