Stół Vario Fusion – na trapezowej podstawie

Urządzasz jadalnię? A może w przestrzeni biurowej wydzielasz salę konferencyjną? Jest jedna rzecz, które łączą dwie aranżację – duży stół. Vario Fusion przyciąga spojrzenia swoją nowoczesną, a jednak prostą formą, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz go w każde wnętrze.

Takim stołem warto się pochwalić i ustawić go w centralnym punkcie pomieszczenie. Dlaczego? Wykorzystano w nim blat fornirowany, który oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Do wyboru masz także 4 wersje kolorystyczne: dąb bielony (tutaj), dąb naturalny, dąb czarny i orzech Columbia. Aby zapewnić stabilność osadziliśmy blat na trapezowych, metalowych nogach w kolorze czarnym, które nadają całości nieco loftowego, modernistycznego charakteru.

Stół o wymiarach 160x90 cm możesz rozbudować wyjmując spod blatu wkładkę o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 210 cm, przy którym może usiąść do 10 osób.

Prosta stylistyka stołu Vario Fusion zapewnia łatwy dobór krzeseł. W ofercie brw.pl znajdziesz wiele krzeseł, które będą współgrały z nim, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. Wszystko zależy od efektu, który chcesz stworzyć.

Wymiary
Długość 160-210 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 53.6 kg
Do pobrania