Stół Vario Fusion – kuchnia z Twoich marzeń

Kuchnia już wypełniona meblami, garnkami i naczyniami, a Ty zastanawiasz się jaki stół do niej wybrać? Taki, który łączy styl i funkcjonalność - stół Vario Fusion, który został pokryty laminatem, przez co idealnie wkomponuje się w aranże kuchni. Bez obaw! Możesz postawić go również w jadalni i salonie, wszędzie tam będzie Cię zachwycał.

Wzmocniony blat laminowany cechuje się wyższą odpornością na uszkodzenia, częste mycie i odparzenia od gorących kubków i talerzy. Mimo to sugerujemy stosowanie uniwersalnych podkładek. Do wyboru masz 2 wersje kolorystyczne: metal slate lub chromix biały. Gdy wybierzesz blat, przed Tobą wybór wariantu nóg: skośne, trapez, prostokąt? Wykonane z metalu nadają mu industrialnego charakteru.

Stół o wymiarach 160x90 cm możesz przedłużyć wkładką o szerokości 50 cm (wkładka ukryta pod blatem). W ten sposób zyskasz blat o długości 210 cm, przy którym może usiąść do 10 osób.

Ponadczasowa, prosta konstrukcja sprawdzi się w połączeniu z wieloma modelami krzeseł. Stół Vario Fusion doskonale prezentuje się z krzesłami, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. Wszystko zależy od efektu, który chcesz stworzyć.