Stół X – podkreśl charakter jadalni

Poszukujesz idealnego mebla, wokół którego toczy się Wasza codzienność? Może to będzie stylowy narożnik, a może praktyczny, rozkładany stół X. Dzięki nowoczesnej, prostej stylistyce z łatwością dobierzesz do niego krzesła z oferty brw.pl.

Rozkładany stół X sprawdzi się na co dzień i podczas wyjątkowych spotkań z bliskimi. W podstawowej wersji ma 130 cm długości, ale możesz go dopasować do potrzeb rozsuwając blat na prowadnicach synchronicznych.  Pod powierzchnią blatu ukryta jest wkładka o szerokości 40 cm. To dzięki niej zyskasz 2 dodatkowe miejsca przy stole (łącznie 170 cm!).

Blat umieszczono na parze skrzyżowanych nóg, którym stół X zawdzięcza nazwę.

Wybierz jedną z 3 wersji kolorystycznych: biały super połysk – idealny do wnętrz nowoczesnych i glamour, dąb wotan - do bardziej klasycznych wnętrz, beton – dla loftów.

Nowoczesny stół do jadalni będzie tym, czego potrzebujesz żeby podać posiłek, spotkać się z rodziną czy poukładać puzzle.

Właśnie tego stołu szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Długość 130-170 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania