Stół Appia – lekka forma, stabilna baza

Wyjątkowe dni to dobry pretekst do świętowania. Zaproś znajomych na uroczysty obiad lub kolację z muzyką jazzową, która urozmaici Wasze spotkanie. Przygotuj ulubione potrawy lub wypróbuj nowe przepisy i nakryj do stołu. Stół Appia pozwoli Ci ugościć do 8 osób (przy maksymalnym rozłożeniu).

Stół Appia w podstawowej wersji ma długość 130 cm, co wystarczy do codziennego użytkowania. Jednak jeżeli spodziewasz się gości, warto go rozłożyć i przedłużyć do 210 cm za pomocą 2 wkładek (40 cm szerokości), ukrytych pod blatem. Prowadnice synchroniczne umożliwiają automatyczne rozsuwanie blatu – wystarczy, że pociągniesz za jego jedną stronę.

Podstawę tworzą 3 solidne „nogi”, które nadają bryle lekkości, a przy tym są solidną bazą dla rozkładanego blatu.

Ponadczasowe, a przy tym nowoczesne wzornictwo pozwoli Ci ustawić stół do salonu lub jadalni w towarzystwie różnorodnych mebli i dodatków, z którymi stworzy spójną aranżację.

Wybierz jeden z 3 modnych wybarwień: biały super połysk do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, dąb wotan do bardziej klasycznych aranżacji i beton, idealny do loftowych wnętrz. W salonach BRW jest możliwość wyboru innego koloru dla poszczególnych elementów: blat-nogi-półka.

Stół rozkładany Appia zachwyci wielbicieli praktycznych mebli i funkcjonalnych rozwiązań. Postaw go w centrum pomieszczenia, dobierz krzesła i ciesz się efektownym wnętrzem.

Wymiary
Długość 130-210 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania