Stół Nisa – miejsce rodzinnych posiłków

Potrzebujesz miejsca, w którym mogą się spotkać wszyscy członkowie rodziny? Polecamy stół Nisa, który łączy ludzi. Przy nim zasiądziecie do wspólnego obiadu, na nim ułożycie puzzle, pogracie w karty czy inne gry planszowe. Możecie też usiąść przy nim z lampką wina i toczyć długie debaty na temat codzienności.

Stół Nisa sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni, bo w podstawowej wersji ma jedynie 130 cm długości. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, to możesz rozłożyć stół aż do 220 cm. Posłużą Ci do tego 2 praktyczne wkładki o szerokości 45 cm, dzięki którym zyskasz dodatkowe 4 miejsca przy swoim stole.

Blat osadzony jest na 4 solidnych, grubych nogach, które zapewniają mu odpowiednie podparcie i stabilność.

Możesz dobrać stół do swojej aranżacji! Do wyboru masz 3 wersje kolorystyczne: biały super połysk – do wnętrz nowoczesnych i glamour, dąb wotan - do bardziej klasycznych wnętrz, beton – do loftów. W salonach BRW jest możliwość wyboru innego koloru na poszczególnych elementach: blat-nogi, jak również jest możliwość zakupu stołu w mniejszym lub większym rozmiarze: 80-125cm; 80-170cm lub 80-215cm oraz 130-175cm; 130-220cm lub 130-265cm.

Klasyczny stół osadzony na nowoczesnych nogach stanie się centrum Waszego domu, przy którym tętni życie.

Właśnie tego stołu szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Długość 130-220 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania