Stół GD-020 - mnóstwo możliwości

Cenisz funkcjonalne rozwiązania we wnętrzach? Zaoszczędzone dzięki nim miejsce i świeże pomysły? Wybieraj meble o oryginalnym i przemyślanym designie. Szybko przekonasz się ile nowych możliwości otworzy się przed Tobą i Twoim domem. Pozwoli Ci na to między innymi praktyczny stół GD-020.

To nowoczesny model, w którym zastosowano funkcjonalne rozwiązania dla jeszcze większej wygody domowników oraz gości. Wielkość blatu można regulować i według uznania powiększać i zmniejszać mebel. Wykonano go z wysokiej jakości hartowanego szkła odpornego na kontakt z naczyniami o wysokiej temperaturze i bardzo łatwego w pielęgnacji. Tafla blatu przyciąga uwagę i rozświetla wnętrze. Spoczywa on na solidnej podstawie ze stabilnymi nogami o oryginalnym kształcie. Wyprodukowano je ze stali poddanej chromowaniu, dzięki któremu atrakcyjnie połyskują.

Stół z regulacją daje możliwość idealnego dopasowania się do potrzeb chwili. Według uznania możesz rozłożyć jedno lub obydwa skrzydła i cieszyć się większą powierzchnią blatu. Wymiary: długość: 120 cm (do 180 cm po rozłożeniu), szerokość: 80 cm, wysokość: 76 cm. Rodzaj blatu: szkło hartowane. Kształt blatu: prostokątny.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesny stół rozkładany.
• Blat biały ze szkła hartowanego.
• Blat rozkładany do długości 180 cm.
• Podstawa metal chromowany.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 120-180 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 55.2 kg
Do pobrania