Stół Alameda – wizualnie lekki, praktyczny i funkcjonalny

Nowoczesne wnętrza cenią prostotę i elegancję, dzięki czemu geometryczne bryły sprawdzają się tutaj najlepiej. Do jadalni polecamy stół rozkładany Alameda.

Stół Alameda to prosta, wizualnie lekka konstrukcja stołu w stylu nowoczesnym. Charakterystyczna budowa mebla zyskuje wielką popularność. To zasługa umieszczonych pod skosem smukłych nóg, które stanowią stabilne podparcie i podstawę dla blatu, a jednocześnie dodają świeżości i lekkości.

Stół 160x90 cm możesz rozbudować o dodatkowe 40 cm, za pomocą wkładki przedłużającej. W ten sposób zyskujesz dodatkowe 2 miejsca siedzące, a zatem stół dla 6 osób zamienić się w stół dla 8 osób. Wkładkę możesz schować pod blatem

Białe nogi i stelaż stanowią kontrast dla ciepłego blatu w kolorze dąb westinster, który zachwyci naturalnym usłojeniem drewna. Wkładka przedłużająca w kolorze białym będzie stylowym i nieoczywistym akcentem.

Do stołu Alameda polecamy krzesło z tej linii. Jeżeli jednak masz ochotę na zabawę w projektanta, to w naszej ofercie znajdziesz wiele modeli krzeseł, które dopełnią zestaw.

Wymiary
Długość 160-200 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 39 kg
Do pobrania