Stół ALARAS III - siła designu

Masz dużą jadalnię, salon lub kameralną salę konferencyjną? Wypełnij ją meblami, które robią wrażenie. Poza świetnym wyglądem musi cechować je również funkcjonalność i wytrzymałość na intensywne użytkowanie. Jedno i drugie może zaoferować stół ALARAS III wyprodukowany przez markę Signal.

Tym, co przyciąga do niego uwagę od samego progu jest niezwykle oryginalny design podstawy. Na wykonanym ze stali szczotkowanej dole osadzono masywną, geometryczną bazę z wysokiej jakości płyty MDF. Znakomicie sprawdza się ona zamiast czterech tradycyjnych nóg. Do podstawy zamocowano duży blat o regulowanej wielkości. Zmianę rozmiaru ułatwia funkcjonalny system motylkowy. Blat wykonano z płyty MDF oraz pokrywającego ją szkła hartowanego. Nadaje ono stołowi oraz całemu wnętrzu nowoczesnej elegancji. Jest do tego łatwe w czyszczeniu i wysoce odporne na naczynia o wysokiej temperaturze.

Osadzony na bazie nowoczesny stół ALARAS III to niezwykły, duży mebel, który stanowić będzie samodzielną ozdobę całego wnętrza. Spraw mu towarzystwo stylowych, futurystycznych krzeseł i ciesz się niebanalnym wyposażeniem jadalni lub innego pomieszczenia, w którym zechcesz go postawić. Wymiary: długość: 160 cm (do 220 cm po rozłożeniu), szerokość: 90 cm, wysokość: 75 cm. Rodzaj blatu: szkło hartowane, płyta MDF. Kształt blatu: prostokątny.


Cechy szczególne mebla:
• Stół rozkładany do nowoczesnej jadalni i salonu.
• Blat z MDF i szkła hartowanego.
• Podstawa ze stali szczotkowanej.
• Noga stołu w kształcie V wykonana z lakierowanego MDF.
• Blat rozkładany do długości 220 cm.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 160-220 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 80 kg
Do pobrania