Stół Aurora – nowoczesne miejsce wspólnych posiłków

Zapowiada się ciekawe spotkanie z przyjaciółmi? Przygotuj przekąski, danie główne i deser i rozsiądźcie się wygodnie przy stole i oddajcie się rozmowom, słuchaniu muzyki czy opowiadaniu żartów. A może to dobry czas na ogłoszenie ważnych nowin o zaręczynach, ślubie i powiększeniu rodziny? Świadkiem tych wydarzeń będzie nowoczesny stół Aurora.

Łatwe rozsuwanie stołu to zasługa prowadnic synchronicznych – wystarczy, że pociągniesz blat z jednej strony, a równocześnie przesunie się blat po drugiej stronie. Wkładki o szerokości 40 cm są chowane pod blatem. W razie potrzeby masz je zawsze pod ręką i możesz szybko umieścić na oskrzyni stołu, wydłużając blat do 210 cm! Bez wkładek ma długość 130 cm.

Stół do jadalni osadzony jest na solidnej podstawie, składającej się z 2 filarów „nóżek”. Taka forma sprawia, że całość prezentuje się lekko, a przy tym jest stabilna.

Możesz dobrać kolor stołu Aurora do aranżacji. W nowoczesnym wnętrzu sprawdzi się kolor biały super połysk, dąb wotan to dopełnienie bardziej klasycznych wnętrz, zaś aranż loftu z pewnością podkreśli stół w kolorze betonu. W salonach BRW jest możliwość wyboru innego koloru dla poszczególnych elementów: blat-nogi-półka.

Estetyczne wykończenie, nowoczesny design i funkcjonalność to cechy wyróżniające stół Aurora.

Właśnie tego stołu szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Długość 130-210 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 77 cm
Do pobrania