Stół Calipso – nowoczesny design i chłodna kolorystyka

Oryginalny stół Calipso spodoba się miłośnikom nowoczesności i niebanalnych mebli. Oryginalna forma plus chłodna kolorystyka to główne atuty stołu. Najlepiej sprawdzi się on w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich i loftowych. Można wstawić go do jadalni lub któregoś z pokoi – najlepiej jeśli jest to salon, stół Calipso to bardzo interesujący mebel i zasługuje, by stać w reprezentacyjnym pomieszczeniu. Jego rozkładany blat również się przyda, szczególnie podczas towarzyskich imprez.

Stół Calipso jest wykonany z płyty laminowanej. Ma ciekawy design – stabilną podstawę, nogę ,w której chowany jest dodatkowy blat oraz prostokątny blat, będący po rozłożeniu dwukolorowy. Całość jest połączeniem świetnie ze sobą harmonizujących kolorów. Kolory te to biel i szarość z efektem betonu. Wymiary wynoszą: 76 × 68 × 110-145 cm.

Ten wyjątkowy stół będzie idealny do pomieszczenia, utrzymanego w chłodnej kolorystyce (biel, odcienie szarości, grafit, niebieski, wrzosowy), pasuje do dodatków chromowanych i srebrnych.

Wymiary
Długość 110-145 cm
Szerokość 68 cm
Wysokość 76 cm
Waga 34.5 kg
Do pobrania