Stół Carat - Perła wśród stołów

Stół Carat to połączenie nowoczesności z luksusem, idealne dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i wyjątkowy design. Stół ten, dzięki swojej wszechstronności, świetnie wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza.

  • Wyrafinowany blat: Okrągły blat wykonany z MDF-u, pokryty okleiną z błyszczącego PCV imitującego marmur, prezentuje się niezwykle elegancko, dając efekt prawdziwego kamienia.
  • Złota podstawa: Mocna, metalowa podstawa w złotym kolorze nie tylko zapewnia stabilność, ale również dodaje blasku i prestiżu, podnosząc ogólny standard dekoracji wnętrza.
  • Uniwersalność: Design stołu Carat umożliwia jego umiejscowienie w różnych przestrzeniach, od domowych jadalni po eleganckie sale konferencyjne.
  • Idealny do każdego wnętrza: Doskonała harmonia kolorów i materiałów sprawia, że stół jest łatwy do dopasowania do różnorodnych aranżacji.

Stół Carat to synonim nowoczesnej elegancji, który dzięki swojej estetyce i funkcjonalności staje się nie tylko meblem, ale prawdziwym dziełem sztuki. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących nie tylko praktycznego, ale i pięknie wykonanego stołu.

Zamów Stół Carat już dziś i przekształć swoje wnętrze w przestrzeń pełną klasy i nowoczesnego stylu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Specyfikacja:

Wymiary: wys. 76,5 cm / szer. 100 cm / gł. 100 cm
Blat: śr. 100 cm / gr. 1 cm
Podstawa: śr. 75 cm
Rozstaw nóg: szer. 55,5 cm
Waga netto: 11 kg
Wymiary opakowania:
1) 108 cm / 108 cm / 8 cm
2) 53 cm / 53 cm / 53 cm
Sposób wysyłki: paleta.