Stół GD-082 - do rodzinnych zadań specjalnych

Kuchnia i stół to centrum dowodzenia w każdym domu. W ich otoczeniu odbywają się najważniejsze wydarzenia - te codzienne i uroczyste. Warto więc przygotować się na różne okoliczności i wyposażyć w funkcjonalne meble. Stół GD-082 z regulacją wzorowo wypełni wszystkie powierzone mu zadania.

Swoją praktyczność zawdzięcza funkcjonalnemu projektowi z blatem, którego powierzchnię można z łatwością powiększyć. Wykonano go z wysokiej jakości hartowanego szkła odpornego na kontakt z gorącymi naczyniami. Szklaną taflę zdobi duży, dekoracyjny wzór. Góra zamocowana jest do stabilnej podstawy z czterema metalowymi nogami. Wyróżnia je okrągły kształt i srebrny połysk, który zyskały w procesie chromowania. Całość tworzy solidną konstrukcję, przy której z łatwością pomieszczą się domownicy oraz goście.

Szklany stół dzięki dużej powierzchni wprowadza do wnętrza elegancję i nowoczesność. Znakomicie wygląda w towarzystwie futurystycznych krzeseł oraz dodatków z metalu lub szkła. Duży wzór sprawia, że obrus i dekoracyjne akcesoria stają się zbędne. Prostokątny kształt czyni ten model niezwykle ustawnym. Wymiary: długość: 80 cm (do 131 cm po rozłożeniu), szerokość: 80 cm, wysokość: 75 cm. Rodzaj blatu: szkło hartowane. Kształt blatu: prostokątny.


Cechy szczególne mebla:
• Stół rozkładany do nowoczesnej jadalni i salonu.
• Blat rozkładany ze szkła hartowanego.
• Podstawa stołu metalowa chromowana.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 83-131 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Waga 51 kg
Do pobrania