Stół Erlan – siła kontrastu w jadalni

Odpowiednie wyważenie smaków to sekret pysznej potrawy. Podobnie jest z wystrojem jadalni – dobrze dobrane meble i dodatki zachęcają do spędzania wspólnych chwil przy stole. Nadaj ton swojemu wnętrzu, wybierając nowoczesny stół Erlan. Jego kontrastowa kolorystyka i połączenie najmodniejszych materiałów tworzy harmonijną całość, obok której ciężko przejść obojętnie.

Stół do jadalni o wymiarach 160 × 90 cm pomieści sześć osób, stanowiąc podstawę eleganckiej aranżacji. Ceramiczny blat nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz także jest bardzo funkcjonalny. Wykazuje odporność na wysoką temperaturę i zarysowania, z łatwością go też wyczyścisz. Jego biały kolor i struktura imitująca marmur efektownie kontrastuje z wyrazistym stelażem wykonanym ze stali malowanej proszkowo na czarno.

Duży stół z ceramicznym blatem możesz postawić w jadalni, kuchni lub salonie w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy loftowym. Jego uniwersalny design będzie doskonałą bazą dla zmieniających się dodatków i najróżniejszych wzorów i kolorów zastawy. Uzupełnij stół kompletem pasujących krzeseł, by stworzyć gustowne miejsce do spożywania posiłków w gronie bliskich. Szeroki wybór modeli znajdziesz na brw.pl!

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 60.5 kg
Do pobrania