Stół Exel – oryginalny mebel do różnych aranżacji

Oryginalny i jednocześnie uniwersalny stół Exel sprawdzi się w salonie, jadalni, gabinecie. Jego blat jest rozsuwany, więc w razie wizyty gości lub rodziny zyskujesz więcej miejsca na wspólny posiłek lub serwowanie przekąsek. Świetnie współgra z ciepłymi i chłodnymi kolorami, pasuje do wielu dodatków. Sprawdza się w bardzo różnych aranżacjach. Najlepiej wygląda w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i rustykalnym. Spośród innych stołów wyróżnia go oryginalny i interesujący design.

Stół Exel jest zrobiony z płyty laminowanej. Ma prostokątny blat i podstawę. Zamiast tradycyjnych nóg ma stelaż w kształcie litery X w dwóch różnych kolorach. Całość ma kolor dąb wotan z kontrastującym szarym elementem przy stelażu. Daje to liczne możliwości aranżacyjne, ponieważ pasuje do większej grupy barw. Wymiary wynoszą: 76 × 85 × 140-180 cm.

Stół Exel będzie pasował zarówno do stylistyki skandynawskiej z bielą i drewnem w roli głównej, jak i do chłodnych szarości. Można dobrać do niego krzesła z obiciami w różnych kolorach – szarym, kremowym, zielonym i wielu innych.

Wymiary
Długość 140-180 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 76 cm
Waga 54.5 kg
Do pobrania