Stół rozkładany Federico – codzienne posiłki w urzekającym otoczeniu

Elegancja? Wdzięk? Nowoczesność? Wszystkie te cechy może mieć Twoja jadalnia – wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie meble i modne dodatki. Rozkładany stół Federico to element wystroju wnętrza, dzięki któremu aranżacja nabierze wyjątkowego stylu!

Szlachetny minimalizm – tak można określić iddeę, jaka przyświecała projektantom stołu. Owalny blat z płyty MDF na wysoki połysk nadaje mu całkowicie unikatowego charakteru. Surową estetykę stołu wzbogaca szeroka podstawa z elementami stali nierdzewnej – całość to prawdziwa uczta dla oczu! Choć przy efektownych meblach funkcje użytkowe mają czasem drugorzędne znaczenie, tym razem jest inaczej - stół Federico jest wyposażony w praktyczną funkcję rozkładnia. Dzięki niej na co dzień możesz korzystać z blatu o wymiarach 120x120 cm, zaś w razie przyjazdu gości, zyskasz miejsce na dodatkowe nakrycia (160x120 cm).

Stół lakierowany z owalnym blatem wprowadza do jadalni elegancję, którą możesz podkreślić nowoczesnymi krzesłami z ekoskóry czy drewna. Nie zapomnij o obrusie lub bieżniku i miłym dla oka serwisie obiadowym.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesny stół rozkładany do jadalni,kuchni i salonu.
• Blat i podstawa wykonana z białej lakierowanej płyty MDF.
• Blat rozkładany do długości 160 cm.
• Podstawa wykonana ze stali nierdzewnej.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 120-160 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 76 cm
Waga 68 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar