Stół Gani – wizualnie lekki, praktycznie stabilny

Szukasz modnych połączeń styli? Odnajdziesz je w jadalni lub salonie - wszędzie tam, gdzie postawisz stół Gani. Industrialny styl łączy się tutaj z funkcjonalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Przekonaj się jak będzie wyglądał w towarzystwie lampionów i białych świec.

Stół Gani z rozsuwanym blatem to rozwiązanie dla tych, którzy lubią przyjmować gości, ale na co dzień cenią sobie przestrzeń. W podstawowej wersji stół ma długość 130 cm, ale dzięki 2 wkładkom 40 cm ukrytym pod blatem, możesz go powiększyć do 210 cm! To miejsce dla 8 bliskich Ci osób! Funkcjonalnym rozwiązaniem są tutaj prowadnice synchroniczne – wystarczy, że pociągniesz za jeden bok stołu, a ten się automatycznie rozsunie z drugiej strony.

Tym, co go wyróżnia jest podstawa, którą stanowi solidna metalowa konstrukcja. Mimo zastosowanych materiałów, dodaje bryle wizualnej lekkości.

Wybierz kolorystykę blatu i dobierz ją do aranżacji. Do wyboru masz biały super połysk – idealny do nowoczesnych aranży, dąb wotan - do bardziej klasycznych wnętrz i beton – do loftowych i industrialnych kompozycji. W salonach BRW jest możliwość wyboru innego koloru na poszczególnych elementach: blat – wkładki, oraz wyboru koloru stelaża: czarny i biały.

Baw się i twórz aranżację jadalni lub salonu, ustawiając w samym centrum stół Gani. To wokół niego usiądziesz z bliskimi celebrując podniosłe momenty.

Właśnie tego stołu szukasz, ale w innym kolorze? W salonach BRW masz możliwość wybrania innego wariantu spośród: dąb april, dąb sonoma, dąb dziki, biały, dąb artisan, dąb riviera, dąb wotan, modrzew sibiu jasny, dąb stirling.

Wymiary
Długość 130-210 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania