Stół jadalny Huddersfield – marmur, szkło i metal

Stół jadalny Huddersfield to wyrafinowany mebel, który zachwyca szklanym blatem o wyglądzie marmuru i metalową podstawą, które spotykają się w intrygującej mieszance. Stylowy mebel zachwyca lekkim, geometrycznym kształtem i wyrafinowanym połączeniem szklanego blatu i metalowego stelażu. Dodatkowe nakładki na blat pozwolą Ci z łatwością powiększyć powierzchnię mebla, gdy spodziewasz się większej ilości gości.

Prostokątny stół jadalny Huddersfield o wymiarach 76x120x85 cm możesz rozłożyć do maksymalnej długości 200 cm. Efektowny mebel wyróżnia się oryginalnym blatem wykonanym ze szkła o wyglądzie białego marmuru. Blat został osadzony na czarnym geometrycznym stelażu ze stali malowanej proszkowo na czarno.

Kontrastowe połączenie kolorów i surowych materiałów sprawia, że stół Huddersfield będzie ozdobą każdej jadalni. Nowoczesny design świetnie sprawdzi się w minimalistycznym salonie, loftowej jadalni lub wnętrzach w stylu glamour. Praktyczna funkcja rozkładania pozwoli Ci łatwo dopasować go do bieżących potrzeb.

Wymiary
Długość 120-200 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 76 cm
Waga 90.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona