Stół kamienny COMO

Wykorzystaj słoneczną pogodę i wypij kawę przy stole kamiennym Como. Ten stylowy stół wniesie do Twojego ogrodu inspiracje gorącą Toskanią.

Okrągły blat o średnicy 100 cm, zmieści się na balkonie tworząc optymalne miejsce na kawę z przyjaciółką. Do jego produkcji wykorzystano żywicę nasyconą, kruszywo kredowe i dolomitowe, dzięki czemu jest trwałe i efektowne. Specjalna, chemoutwardzana fuga w połączeniu z czterema warstwami lakieru, wykazuje się odpornością na zabrudzenia. Zastosowane tworzywa pozostają odporne na warunki pogodowe, dzięki czemu stół jest meblem całorocznym.

Podstawą stołu jest metalowy, solidny stelaż wsparty na czterech, profilowanych nogach. Dzięki niemu możesz liczyć na stabilną pozycję zarówno na trawniku, jak i na chodniku. Stelaż jest malowany proszkowo na kolor antracyt.

Tym, co przyciąga spojrzenie jest ozdobny dekor na blacie. Do wyboru pozostaje Ci dwóch wersji kolorystycznych blatu: jasnej lub ciemnej. Niezależnie od wybarwienia blatu, stelaż jest w kolorze antracytowym.

Stylowy stół Como jest przeznaczony do całorocznej eksploatacji w ogrodzie. Dobierz do niego wygodne krzesła i zaproś bliskich na relaks w zaciszu ogródka.

Como - wymiary
Średnica 100 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt okrągły
Materiał kamień