Stół kamienny ROMA

Poszukujesz mebla, który sprawdzi się podczas odpoczynku z filiżanką kawy? Doskonałą propozycją jest kamienny stół Roma, który przywołuje na myśl uliczki we Włoszech.

Okrągły blat o średnicy 100 cm tworzy komfortowe miejsce na kawę dla dwóch osób. Blat wykonany z naturalnego kruszywa dolomitowego i kredowego, które zostały dopełnione żywicą poliestrową. Wykorzystanie chemoutwardzalnej fugi oraz cztery warstwy lakieru sprawiają, że stół jest łatwy w czyszczeniu. Blat wyróżnia się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz z niego korzystać przez cały rok.

Solidny, metalowy stelaż zapewnia stabilne podparcie dla blatu. Dzięki czterem profilowanym nogom zachowa równowagę zarówno na trawniku, na płytkach, jak i chodniku.

Zwróć uwagę na stylowy dekor blatu. Możesz wybrać spośród dwóch wersji kolorystycznych ozdobnego blatu: jasnej i ciemnej. Blat jest oparty na stelażu malowanym na kolor antracyt.

Stół kamienny Roma możesz ustawić w przeszklonym patio, na tarasie i w centrum ogrodu. Z jego pomocą stworzysz stylowy, włoski kącik kawowy.

Roma - wymiary
Średnica 100 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania