Stół kamienny COMO

Stół kamienny Como to nieodłączny element ogrodowej sekcji wypoczynkowej. Utrzymany we włoskiej stylistyce przyciągnie spojrzenia i promienie słoneczne.

Okrągły blat wyróżnia się średnicą równą 125 cm, dzięki czemu poza kawą i napojami znajdzie się miejsce na przekąski i gazetę. W czym tkwi tajemnica jego odporności na warunki atmosferyczne? We właściwym doborze materiałów, z których został wykonany. Żywicę nasyconą pokryto mieszanką naturalnego kruszywa. Specjalna fuga oraz cztery warstwy lakieru czynią blat odporny na zabrudzenia, opady i nasłonecznienie.

Bazą stołu ogrodowego jest metalowy stelaż, który opiera się na czterech nogach. To dzięki nim jest stabilny niezależnie od podłoża. Może stać na chodniku, a równie dobrze sprawdzi się na trawniku. Zwróć uwagę na metalową półkę umieszczoną pod blatem. To doskonałe miejsce na kolorowe magazyny i koc, którym możesz się przykryć gdy zrobi się chłodniej.

Nietuzinkowy, włoski design to zasługa ozdobnego dekoru na blacie. Możesz wybrać jego wybarwienie z dwóch wersji kolorystycznych: antracyt, brązowy i ecru. Podporą blatu jest stelaż w kolorze antracytowym.

Stół kamienny Como możesz użytkować przez cały rok, niezależnie od  pogody i miejsca, w którym go ustawisz. Wykorzystaj go podczas imprez w ogrodzie i kawy na tarasie. 

Como - wymiary
Średnica 125 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt okrągły
Materiał kamień