Stół kamienny ROMA

Przywołaj słoneczny klimat i stwórz małą Toskanię w swoim ogrodzie lub na tarasie. Wszystko to za pomocą stołu kamiennego Roma, który jest kwintesencją włoskich kawiarni.

Tym, co wyróżnia stół ogrodowy jest okrągły blat o średnicy 125 cm. To wystarczające miejsce aby napić się kawy w cztery osoby lub postawić na nim przekąski. Podczas produkcji blatu wykorzystano żywicę nasyconą, naturalne kruszywo dolomitowe i kredowe. Chemoutwardzana fuga oraz cztery warstwy lakieru zapewniają wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki starannemu wykończeniu, stół może stać na zewnątrz przez cały rok.

Stylowy blat oparty jest na metalowym stelażu, który możesz ustawić na trawniku i chodniku. Jego stabilność zapewniają cztery, odpowiednio wyprofilowane nogi. Ten model stołu posiada metalową półkę umieszczoną pod blatem, na której możesz położyć torebkę i zapasy przekąsek.

Ozdobą stołu jest oryginalny dekor umieszczony na blacie. Możesz wybrać jego kolor spośród trzech wersji: antracyt, brązowy i ecru. Dopełnieniem blatu jest stelaż w kolorze antracyt.

Stylowy stół kamienny Roma będzie ozdobą ogrodu, tarasu i przeszklonego patio, gdzie będzie towarzyszył podczas lunchu i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Roma - wymiary
Średnica 125 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Kształt okrągły
Materiał kamień