Stół kamienny COMO

W słoneczny dzień warto kawę wypić na świeżym powietrzu. Doskonałym miejscem jest stół kamienny Como, który dzięki swojej włoskiej stylistyce będzie ozdobą strefy relaksu w ogrodzie.

Tym, co go wyróżnia jest efektowny blat o wymiarach 90x160 cm. Został wypełniony żywicą nasyconą i wykończony mieszanką naturalnego kruszywa, dzięki czemu jest trwały. Podczas codziennej pielęgnacji sprawdzi się specjalna fuga oraz powłoka z czterech warstw lakieru. Te wszystkie zabiegi i dobór materiałów podnoszą odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Blat oparty jest na metalowym stelażu, który tworzy sześć profilowanych nóg. Taka konstrukcja sprawdza się zarówno na trawniku, jak i płytkach na tarasie zapewniając stabilną podstawę dla blatu. Kompaktowa, metalowa półka nie tylko wzmacnia stelaż, ale to dobre miejsce na koc czy gazetę.

Niebanalny wygląd stołu zapewnia ciekawy, mozaikowy dekor blatu. Możesz wybrać spośród dwóch wersji kolorystycznych stołu: jasnej i ciemnej. Dopełnieniem wyglądu jest stelaż w ciemnym kolorze antracyt.

Como - wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 72 cm
Do pobrania