Stół Lucan 2 – okrągły model do stylowej jadalni

Gdzie spożywasz posiłki? W kuchni, jadalni, a może masz przestrzeń łączącą otwartą kuchnię z salonem? Wszędzie tam może zagościć stół Lucan 2, który wyróżnia się okrągłym, rozkładanym blatem i smukłymi nogami.

Jeżeli szukasz eleganckiego miejsca do spożywania posiłków z całą rodziną, to stół Lucan 2 będzie idealnym wyborem. Blat o średnicy 95 cm w wersji podstawowej sprawdzi się jako miejsce dla 4 osób, a po rozłożeniu stanie się stołem na 6 osób (95x145 cm) lub 8 osób ( 95x195 cm). Gdzie przechowywać wkładkę przedłużającą? Za regałem, w szafie lub piwnicy – w razie potrzeby możesz ją łatwo i szybko zamontować.

Okrągły blat osadzono na oskrzyni i 4 smukłych drewnianych nogach, których wcięcie sprawia, że prezentują się finezyjnie. To właśnie one wyróżniają ten model od pozostałych w linii Lucan.

Stół okrągły jest dostępny w 2 modnych wariantach kolorystycznych: białym lub grafitowym. Wybierz wariant, który lepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Do stołu Lucan 2 idealnie sprawdzą się modele krzeseł, bazujące na drewnianym stelażu i tapicerowanym siedzisku. Dobieraj dowolne krzesła i twórz wygodną i stylową kompozycję.