Stół Lucan 2 – Twoja modna jadalnia

Podczas urządzania jadalni, nie może w niej zabraknąć wygodnych krzeseł i… praktycznego stołu. Lucan 2 to reprezentant najnowszych trendów, który nie boi się kolorów, zachwyca detalami i swoją funkcjonalnością. Czy można chcieć jeszcze więcej?

Stół okrągły jest trwały i wytrzymały. To za sprawą stabilnej, bukowej konstrukcji oraz wykończenia blatu lakierem, który podnosi odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Drewniany korpus pokryto lakierem wodnym, przez co jest bezpieczny w użytkowaniu.

Ten model ma wiele atutów, m.in. okrągły blat o średnicy 95 cm, który w razie gości możesz rozłożyć do 145 cm i 195 cm, dzięki czemu zmieszczą się przy nim 6-8 osób. W swojej podstawowej wersji kompaktowy stół sprawdzi się nawet w małym pomieszczeniu, a gdy zajdzie potrzeba możesz zwiększyć jego możliwości. Całość osadzono na smukłych nóżkach z ozdobnym profilowaniem tuż za skrzynią.

Nowoczesny design stołu Lucan 2 daje wiele możliwości aranżacji jadalni lub kuchni. Z łatwością dobierzesz do niego krzesła – drewniane, tapicerowane, skandynawskie lub nowoczesne. Wszystkie znajdziesz na brw.pl.

Wymiary
Długość 95/145/195 cm
Średnica 95 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 76 cm
Waga 44.5 kg
Do pobrania