Stół Lucan 3 – model na prostych noga

Podczas posiłków jesteśmy wszyscy razem, dzielimy tę chwilę z bliskimi – dlatego stół Lucan 3 to taki ważny mebel, który jednoczy wszystkich w jednym miejscu. Jego ponadczasowa, prosta konstrukcja łączy okrągły blat i stabilne nogi.

Stół Lucan 3 przekona do siebie nawet najbardziej wymagających. Blat o średnicy 95 cm w wersji podstawowej sprawdzi się jako miejsce dla 4 osób, a po rozłożeniu stanie się stołem na 6 osób (95x195 cm). Zastanawiasz się gdzie schować wkładkę przedłużającą by na co dzień nie zawadzała ale była pod ręką? Przede wszystkim możesz ją umieścić w szafie, za regałem lub możesz wynieść do garażu lub piwnicy.

Okrągły blat osadzono na solidnej oskrzyni i 4 prostych drewnianych nogach, które podkreślają jego nowoczesny charakter. To właśnie one wyróżniają ten model od pozostałych w linii Lucan.

Możesz dopasować stół okrągły do swojego wnętrza, wybierając jedną z 2 wersji  kolorystycznych: biała lub grafitowa.

Jakie krzesła dobrać do stołu Lucan 3? Doskonale wyglądają modele bazujące na drewnianym stelażu i tapicerowanym siedzisku. Wiele różnorodnych krzeseł znajdziesz w naszej ofercie na brw.pl.

Wymiary
Długość 95-195 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 76 cm
Waga 45.1 kg
Do pobrania