Stół Lucan 4 – elegancki dodatek do jadalni

Remontujesz mieszkanie, a może urządzasz swój dom? Jeżeli podoba Ci się styl ludwikowski lub shabby chic, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Stół Lucan 4 zachwyca stylem, rzeźbionymi nogami, okrągłym rozkładanym blatem.

Stół Lucan 4 w romantycznym stylu sprawdzi się w podstawowej formie (95 cm średnicy) jako miejsce dla 4 osób. Po rozłożeniu zyskujesz 2 dodatkowe miejsca siedzące (95x195 cm). Możesz rozbudować stół za pomocą wkładki przedłużającej blat. Na co dzień możesz ją ukryć za regałem, w szafie lub piwnicy, a w razie potrzeby szybko włożyć pomiędzy krawędzie blatu.

Podstawą okrągłego blatu jest solidna oskrzynia i 4 rzeźbione drewniane nogi, które podkreślają jego ozdobny charakter. To właśnie one wyróżniają ten model od pozostałych w linii Lucan.

Dopasuj stół okrągły do swojego wnętrza! Wybierz jeden  z 2 wariantów kolorystycznych: biały lub grafitowy.

Wybrałeś stół Lucan 4 i teraz zastanawiasz się jakie krzesła dobrać do niego? Doskonale wyglądają modele bazujące na drewnianym stelażu, z ozdobnym zwieńczeniem oparcia i tapicerowanym siedzisku. Wiele różnorodnych krzeseł znajdziesz w naszej ofercie na brw.pl.

Wymiary
Długość 95-195 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 76 cm
Waga 45.1 kg
Do pobrania