Stół Stratos – nowoczesny biały stół do stylowej jadalni lub salonu

Chłodna kolorystyka i nowoczesny design sprawiają, że stół Stratos świetnie sprawdza się we współczesnych wnętrzach. Będzie się doskonale prezentować w salonie, sypialni, kuchni, jadalni, a nawet niewielkiej kawiarence. Możesz stworzyć dzięki niemu urokliwy kącik kawowy, w którym chętnie spędzisz chwilę na ulubionej kawie i ciastku. Pasuje do aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych, skandynawskich.

Blat stołu zrobiony jest z płyty MDF i szkła hartowanego, co zapewni meblowi długotrwałe użytkowanie. Stelaż został wykonany ze stali nierdzewnej i MDF. Podstawa ze stali szczotkowanej daje ciekawy efekt wizualny - podobnie jak delikatny, dyskretny dekor na nodze stołu. Okrągły blat po rozłożeniu nabiera owalnego kształtu i umożliwia rozstawienie większej liczby nakryć. Przewidziany jest na pomieszczenie ośmiu osób. Kolory stołu Stratos to biały lakier i stal szczotkowana. Wymiary wynoszą: 76 × 120 cm po rozłożeniu do 160 cm.

W otoczeniu ciekawych, designerskich krzeseł stworzysz wymarzony kącik kawowy. Sprawdzi się w kuchni i jadalni, zwłaszcza umeblowanych sprzętami na połysk.

Wymiary
Średnica 120-160 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble