Stół Pixel – komfortowa jadalnia w ciekawym stylu

Chcesz stworzyć wygodną strefę jadalnianą, ale niewielki salon nie zachęca do nadmiernej fantazji? Kluczem do udanej aranżacji jest stół – nie za duży, bezproblemowy w przestawianiu i łatwo dopasowujący się do przestrzeni. Wszystkie te cechy posiada nowoczesny stół Pixel.

Minimalizm to dobry kierunek, jeśli często zmieniasz wystrój mieszkania, ale ogranicza Cię skromny metraż. Właśnie w tym stylu utrzymany jest stół Pixel – biały blat z lakierowanej płyty MDF jest jak czyste "tło", na którym każda potrawa wygląda niczym wykwintny przysmak. Dzięki optymalnej średnicy (120 cm) okrągły stół pomieści kilkuosobową rodzinę, lecz nie przytłoczy przytulnego pokoju dziennego. Mimo ascetycznego stylu mebel budzi duże zainteresowanie – ażurowe nogi z metalu zapewniają solidną podporę blatu, a przy tym nadają całej konstrukcji nieprzeciętny wygląd.

Pomysł na małą jadalnię w nowoczesnym klimacie? Wstaw okrągły stół Pixel i otocz go czterema krzesłami z metalowymi nogami oraz skórzaną tapicerką. Aby wzbogacić aranżację, dodaj czarną misę na owoce lub industrialny świecznik. Zgrabny stół z metalowymi nogami polecamy również do restauracji.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesny stół nierozkładany.
• Blat biały,okragły wykonany z lakierowanej płyty MDF.
• Podstawa wykonana ze stali malowanej proszkowo.
• Stół do samodzielnego montażu.