Stół Orlando – stylowy stół do nowoczesnych wnętrz

Drobne przyjemności w ciągu dnia, takie jak picie kawy lub przerwa na słodką przekąskę, warto przeżywać w odpowiednim otoczeniu. Właśnie dlatego stół Orlando o oryginalnej formie powinien znaleźć się w Twoim salonie lub jadalni. Podstawa stołu przypomina metalową, skręconą do wewnątrz siatkę, na której znajduje się okrągły blat. Ta niepowtarzalna forma produktu sprawi, że każda chwila spędzona przy stole będzie wyjątkowa.

Gustowny stół Orlando posiada okrągły blat w kolorze orzechowym. Sprawia to, że pomieszczenie, w jakim stół się znajduje, zyskuje bardziej elegancki wygląd. Do orzechowego blatu dobierz szafki z ciemnymi, drewnianymi frontami, dzięki czemu będziesz postrzegany jako znawca dobrego stylu.

Jeśli urządzasz pomieszczenie w stylu loftowym lub nowoczesnym, unikalny stół Orlando powinien znaleźć się tam w centralnym miejscu. Podstawa stołu idealnie komponuje się z innymi metalowymi dodatkami do wnętrz, takimi jak wiszącą lampą z metalowym abażurem lub metalowymi, dekoracyjnymi koszami na owoce.


Cechy szczególne mebla:
• Stół okrągły o ciekawej stylistycznie formie
• Blat wykonany z płyty MDF i naturalnej okleiny dębowej
• Podstawa metalowa w kolorze czarnym
• Stół do samodzielnego montażu
Wymiary
Średnica 137 cm
Wysokość 75 cm
Waga 32 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble