Stół Platon – stylowy mebel nie tylko do salonu

Oryginalny stół Platon to mebel, który może zachwycać, a jednocześnie być praktyczny w codziennym użytku. Może stać w salonie, gabinecie, jadalni. Jego ciepła, nasycona kolorystyka doda wnętrzu charakteru. Przy tym eleganckim stole możesz usiąść z rodziną lub znajomymi. Nadaje się świetnie na stylowy stolik kawowy, przy którym uraczysz przyjaciół pyszną herbatą i przekąskami. Najlepiej pasuje do pomieszczeń umeblowanych w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim. Dodaje całości eleganckiego wyrazu.

Stół Platon został wykonany z płyty laminowanej. Jego prostokątny blat i podstawa mają kolor drewna. Stelaż i środkowa część blatu wyróżniają się kolorystycznie, co nadaje całości ciekawego charakteru. Stelaż stołu ma kształt litery V. Stół Platon jest w kolorach brązowym i dąb wotan. Wymiary wynoszą: 76 × 80 × 136-176 cm.

Pasuje do mebli drewnianych w nasyconych kolorach oraz dodatków o żywych barwach. Znakomicie sprawdzi się też w jaśniejszych aranżacjach. Świetnie wygląda w towarzystwie dodatków z drewnianymi elementami (krzesła, lampy).

Wymiary
Długość 136-176 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 47 kg
Do pobrania