Stół Ronda 70x100cm

Minimalistyczny stół Ronda jest idealny do każdego nowoczesnego domu. Dzięki szerokości 100 cm, ten prostokątny stół jest idealny dla małej rodziny. Piękne bukowe nogi pomalowane są na czarno, a blat wykonany jest z niezwykle trwałej płyty MDF. Ten stół ma wykończenie w kolorze złotego dębu, które dodaje eleganckiego akcentu do każdego pomieszczenia. Łatwy do złożenia, będzie pięknym dodatkiem do Twojej przestrzeni życiowej!

Stół Ronda to idealne połączenie minimalistycznego designu i praktyczności. Ten klasyczny, prostokątny mebel z pewnością nada Twojemu domowi odrobinę skandynawskiej świeżości! Dzięki wytrzymałemu blatowi z płyty MDF o grubości 3,2 cm i czterem absolutnie stabilnym bukowym nogom, stół ten został wykonany na tyle trwale, by służyć Ci przez wiele lat - bez względu na jego limit wagowy wynoszący 100 kg!

Przy szerokości zaledwie 100 cm, stół Ronda jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych przestrzeni, takich jak mieszkania. Nie zajmie zbyt wiele miejsca, ale zapewni wystarczająco dużo miejsca na wszystkie wspólne posiłki. Co najlepsze, nie musisz poświęcać wyglądu dla użyteczności: polerowana czarna podstawa i blat w kolorze drewna dodają mu subtelnej elegancji. A jeśli białe nogi są bardziej w Twoim stylu, to również są dostępne! Ciesz się długotrwałą prostotą stołu Ronda - modnie nowoczesnego, a jednocześnie niezmiennie praktycznego.

Jakie zalety oferuje stół Ronda?

  • To minimalistyczny mebel, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. 
  • Jest praktyczny i trwały, a jego szerokość 100 cm sprawia, że jest idealny dla małych rodzin. 
  • Wykonany z dobrej jakości materiałów, posłuży Ci na lata.
  • Stół jest również dostępny w wersji z białymi nogami.