Stół Calvia 102cm

Okrągły stół Calvia z blatem w kolorze drewna to idealny mebel do małej jadalni lub salonu. A dodatkowo jest rozsuwany, co oznacza, że można go przedłużyć aż o 44cm. Dzięki temu z łatwością pomieścimy przy nim większą liczbę gości. Stół wykonany jest w całości z bardzo wytrzymałej płyty MDF. Dzięki nowoczesnemu i wyrafinowanemu wzornictwu, stół ten nie tylko będzie świetnie wyglądał w każdym domu, ale także będzie służył przez wiele lat.

Szukasz idealnego dodatku do swojej jadalni lub salonu? Nie szukaj dalej niż stół Calvia! Okrągły, rozkładany mebel jest stylowy i praktyczny, zapewniając nowoczesny, a zarazem ponadczasowy wygląd każdej przestrzeni. Blat wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF, a dodatkowe krawędzie pokryte są tworzywem ABS, który nie tylko dodaje mu piękna, ale także pomaga go chronić. Mebel jest regulowany, dzięki czemu łatwo pomieści więcej gości, gdy jest to potrzebne. Czyszczenie i konserwacja stołu jest łatwa dzięki jego gładkiej powierzchni. Mebel wymaga jedynie przetarcia wilgotną szmatką. Dzięki blatowi w kolorze dąb artisan i czarnej kolorystyce nóg, stół Calvia może łatwo skoordynować się z wieloma różnymi dekorami. 

Stół jest lekki, ale wytrzymały i ma 102 cm długości i 1,8 cm grubości. Po rozłożeniu jest wydłużony o 44 cm, więc wystarczy miejsca dla każdego! A dodatkowo stół Calvia jest również dostępny w innych wersjach - w stylu skandynawskim i naturalnym - dla jeszcze większej liczby opcji. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju nowoczesnego domu szukasz - stół Calvia z pewnością spełni wszystkie wymagania. Jego wszechstronność sprawia, że jest on doskonałym wyborem zarówno dla dużych, jak i mniejszych spotkań. Dzięki klasycznemu wzornictwu, wytrzymałym materiałom i stabilnej konstrukcji ten stylowy mebel z pewnością wzbogaci Twoje życie na wiele sposobów!

Jakie zalety oferuje stół Calvia?

  • Stół jest regulowany, a możliwość przedłużenia jego blatu o 44 cm ułatwia przyjęcie większej liczby gości. 
  • Wykonany w całości z wytrzymałej płyty MDF. 
  • Krawędzie blatu są dodatkowo pokryte tworzywem ABS, który pełni funkcję ozdobą jak i ochronną.
  • Stół Calvia jest dostępny również w innych wersjach kolorystycznych.
Wymiary
Szerokość 102 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania