Stół rozkładany Edward – niewielki na co dzień, duży od święta

Jak zgromadzić dużą rodzinę przy małym stole? O ile codzienne życie na skromnym metrażu można sprytnie zorganizować, o tyle podczas różnego rodzaju przyjęć czy imprez trzeba wznieść się na wyżyny umiejętności aranżacyjnych. Jeśli i Tobie doskwiera brak miejsca, mamy dobre rozwiązanie tego problemu – to stół rozkładany Edward.

Potrzebujesz mebla, który nie zagraci pokoju dziennego, a jednocześnie pomieści gości i będzie bezpieczny dla dzieci? Stół Edward z pewnością nie przytłoczy aranżacji – gwarantują to smukłe kształty nóg oraz blatu oraz stonowana kolorystyka (biały lakier, laminat drewnopodobny). Przed rozłożeniem docenisz jego niewielkie gabaryty, zaś po - zyskasz miejsce dla zaproszonych gości: przyjaciół, rodzeństwa, rodziców czy kuzynów. Pozbawiony ostrych kantów stół jest bezpieczny dla najmłodszych – dzieci mogą biegać i bawić się w pobliżu bez obaw o skaleczenie.

Owalny stół w stylu skandynawskim wymaga krzeseł o lekkiej formie – idealnym towarzystwem dla tego modelu będą jasne krzesła tapicerowane lub plastikowe, wsparte na toczonych nogach z drewna. Jeśli chcesz podkreślić domowy nastrój, postaw na stole wazon z kwiatami lub paterę z owocami.


Cechy szczególne mebla:
• Stelaż wykonany ze stali malowanej w kolorze dąb miodowy.
• Blat wykonany z lakierowanej płyty MDF oraz płyty MDF laminowanej.
• Wkładki stołu przechowywane osobno.
• Blat w kolorze biały/dąb miodowy.
• Blat rozkładany do długości 200 cm.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 120-200 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 75 cm
Waga 51.7 kg
Do pobrania