Stół Forn – geometryczny blat w jadalni

Szukasz oryginalnego stołu do jadalni? Nudzą Cię typowe rozwiązania? Co powiesz na blat z dekoracyjnymi frezami? Nowoczesny stół Forn zaskoczy Twoich gości niepowtarzalnym designem i wprowadzi do wnętrza inspirujący klimat. Dowiedz się o nim więcej!

Prostokątny stół w swojej bazowej formie ma wymiary 85 × 140 cm, ale dzięki wkładce przedłużającej osiąga długość 180 cm, więc wygodnie usiądzie przy nim 8 osób. Wkładkę przechowasz na zewnątrz – na przykład za regałem lub na dnie szafy.

Co sprawia, że stół Forn od razu przyciąga wzrok? Ozdobny blat, który będzie geometryczną dekoracją Twojego pokoju. Przecinają go nowoczesne frezy, dodając meblowi niesamowitego charakteru. Całość dopełniają nogi umieszczone pod skosem – dzięki nim stół prezentuje się lekko i zgrabnie.

Wybarwienie blatu – czarny mat – dobrze współgra z korpusem w ciepłym odcieniu dąb delano ciemny. To połączenie kolorystyczne pasuje do współczesnych aranżacji, na przykład takich, w których królują szarości i czarne dodatki.

Stół dla 8 osób pozwoli zorganizować święta czy imprezę w gronie bliskich, a przy tym sam w sobie ozdobi pokój. Sprawdź też inne elementy nowatorskiej kolekcji Forn – znajdziesz wśród nich między innymi krzesła, witryny czy komody, które dopełnią wystrój salonu lub jadalni.

Wymiary
Długość 140-180 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 76,5 cm
Waga 36.15 kg
Do pobrania