Rozkładany stół Nobel – codzienne posiłki w eleganckiej oprawie

Głównym bohaterem każdej jadalni jest stół, który czasem służy nie tylko do posiłków, ale i odrabiania lekcji, rodzinnych rozrywek czy nadrabiania zaległości w pracy. Szukasz dużego mebla, który spełni potrzeby całej rodziny? Sprawdź możliwości, jakie oferuje rozkładany stół Nobel.

Uroczystości rodzinne świętowane we własnym domu mają swój niepowtarzalny klimat, a duży stół zdecydowanie ułatwi ich organizację. Lakierowany blat o długości 160 cm zapewnia sporo miejsca do codziennych posiłków, ale na wyjątkowe okazje możesz rozsunąć go do 2 metrów! Dzięki szerokiej podstawie stół Nobel zachowuje równowagę , a goście mogą swobodnie się rozsiąść. Poza praktycznymi walorami stół zachwyca również od strony wizualnej – lakierowana powierzchnia urozmaicona stalą nierdzewną tworzy prawdziwie luksusową całość.

Nowoczesny stół do jadalni świetnie wygląda w otoczeniu krzeseł na płozach, z lakierowanym korpusem i skórzaną tapicerką. Jeśli chcesz, by wnętrzu dodać wytwornego charakteru, połóż na stół eleganckie dekoracje, np. chromowany świecznik albo wazon z kwiatami. Stół możesz ozdobić ażurowym bieżnikiem lub podkładkami pod talerze.


Cechy szczególne mebla:
• Stół rozkładany do jadalni,kuchni i salonu.
• Blat wykonany z lakierowanej płyty MDF w kolorze białym.
• Podstawę wykonano z lakierowanej płyty MDF i stali nierdzewnej.
• Blat rozkładany do długości 200 cm.
• Stół do samodzielnego montażu.