Stół Rolesław II – serce nowoczesnej jadalni

Jeżeli jesteś w trakcie urządzania nowoczesnego mieszkania, to sprawdzi się w nim na pewno prostota formy i efektowne detale. W takich aranżacjach jadalni sprawdzi się funkcjonalny stół Rolesław II.

Masz niewielką rodzinę ale często się odwiedzacie? Niepozorny stół okrągły Rolesław II zaskoczy Cię funkcjonalnością. Rozkładany blat możesz przedłużyć aż 2 wkładkami przedłużającymi (szerokość jednej to 50 cm) osiągając długość 195 cm, co zapewni 4 dodatkowe miejsca dla Twoich gości. Wkładki schowasz na zewnątrz, w ich przechowywaniu sprawdzi się dół szafy.

Korpus z drewna bukowego zapewnia większą stabilność i podnosi walory mebla. Proste, geometryczne nogi są przełamaniem dla okrągłego blatu i są dla niego stabilnym oparciem.

Ciemne, stonowane wybarwienie grafit sprawdzi się w loftowych i nowoczesnych wnętrzach.

Masz niewielkie, kompaktowe mieszkanie? To idealna przestrzeń dla stołu Rolesław II, który w bazowej wersji sprawdzi się nawet na małej, ciasnej powierzchni.

Doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego stołu, będą ciemne krzesła z kolekcji Black Red White.

Wykorzystaj stół Rolesław II do stworzenia stylowej aranżacji Twojej jadalni. Sprawdź linie mebli dedykowane do nowoczesnych wnętrz i wybierz tę, która przypadnie Ci do gustu.

Wymiary
Długość 95-195 cm
Szerokość 95 cm
Wysokość 76 cm
Waga 47.4 kg
Do pobrania