Stół Saldes – posiłek w stylu scandi

Jeśli szukasz niewielkiego stołu, który nie wyjdzie z mody po kilku sezonach, zwróć uwagę na stół Saldes. Sprawdzi się jako miejsce na codzienne posiłki i odświętne kolacje. Z łatwością można go przenieść, a uniwersalna forma pasuje do najróżniejszych wnętrz.

Blat opiera się na czterech smukłych, metalowych nogach w kolorze czarnym umieszczonych pod kątem. Dodają one stołowi zarówno wyrazistego charakteru, jak i wizualnej lekkości. Czerń stanowi również eleganckie wykończenie krawędzi blatu – ten drobny detal świetnie podkreśla współczesny charakter mebla.

Blat został pokryty folią utwardzaną. Co to oznacza w praktyce? Święty spokój, jeśli przypadkowo dojdzie do zabrudzenia powierzchni. Folia cechuje się podwyższoną odpornością na plamy, działanie temperatury czy zarysowania. Zwróć uwagę na dwa wybarwienia – wolisz klasyczny biały czy ciepły dąb dziki? Oba kolory są stonowane, więc mebel z łatwością dopasujesz do dowolnego wnętrza.

Kwadratowy stół o wymiarach 80 × 80 cm to doskonałe miejsce na romantyczną kolację we dwoje, ale wygodnie usiądą przy nim również cztery osoby.

Stół Saldes będzie trafionym wyborem do mniejszych mieszkań, gdzie liczy się każdy wolny centymetr. Świetnie sprawdzi się w kuchni jako dodatkowe miejsce do spożywania posiłków lub w niewielkim salonie z wydzieloną przestrzenią jadalnianą

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Waga 14.9 kg
Do pobrania